«Створюючи і випускаючи якісну продукцію – будуємо майбутнє» – під таким девізом в 2012 році утворена і успішно функціонує компанія «Капсулар» – сучасне підприємство, яке динамічно розвивається та спеціалізується на виробництві і реалізації на Україні високоякісних продуктів харчування, створених на основі інноваційних технологій.

Компанія «Капсулар» як інноваційне підприємство має потужну виробничу базу. Фахівці «Капсулар» були удостоєні Державної премії України в галузі науки і техніки (Указ Президента України № 329/2012 від 18.05.2012 р) за роботу "Інноваційні технології виробництва харчової продукції нового покоління масового споживання".

У квітні 2013 року на базі реконструйованих виробничих потужностей введена в експлуатацію сучасна фабрика з виробництва продуктів харчування та переробки сільськогосподарської продукції, яка розмістилася в екологічно чистому районі Харківської області - в місті Дергачі.

Підприємством здійснено запуск першої лінії з виробництва унікального для ринку України капсульованого продукту, при розробці та створенні якого були застосовані принципи ефективного використання сировини та впровадження автоматизованого технологічного процесу виробництва, заснованого на реалізації інноваційної ресурсозберігаючої технології.